Meist

Mihhail Nikitini Ettevõte Transport

kohad

Soovite, et Teie reis meenuks seltskonnale ka aastate pärast? Soovite alustada reisi Narvast või Riiast?
Meil on peaaegu 20 bussist koosnev park koos eri hinna- ja varustusklassidega lubab pakkuda Teile väga paindlikku ning kvaliteetset teenust. Võttes ühendust meie müügikonsultandiga, võite olla kindel, et just Teile sobilik buss on kokku lepitud ajal õiges kohas – ootamas uksed avali, roolis kogenud ja turvaline juht.

M-Reisid on valinud oma transpordipartneriks iga aastaga üha rohkem kliente. Olgu veovajaduseks konverents, kontserdireis, ringsõit, turism või transfeer – klientide tagasiside on jätkuvalt positiivne.

bb__0016_Layer-8

Bussireisi või transfeeri kvaliteet on üks esimesi tegureid, mis kujundab Teie äripartnerite muljet nii Teie suhtumisest kohtumisse kui ka Eesti riigist tervikuna. On oluline, et see oleks kvaliteetne igas teenuse nüansis – bussi mudel, bussijuhi välimus ja paljud teised tegurid mängivad siin suurt rolli. M-Reisid on mõistnud seda süvitsi, lihvides oma äriklassiteenust mitmekümne aasta jooksul. Tänutäheks on klientide pikaajaline lojaalsus ja usaldus.

Teie käsutuses on parim valik eri suuruse ja eeskujuliku varustustasemega nüüdisaegseid busse. Just selliseid, mis lisavad Teie vastuvõtule, ametnike väljasõidule või ärireisile vajaliku soliidsuse ja usaldusväärsuse. Teil pruugib vaid langetada valik meie busside seast, ülejäänu eest hoolitseme juba meie. Täiuslikult.

Kuivõrd bussi on tark rentida juba aegsasti, palume Teil täita bussi tellimisvormi.

Lisateabeks ja eelnevateks konsultatsioonideks võtke ühendust meie ärikliendi müügikonsultandiga või helistage meile telefonil (+372)564 695 78.